OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła

15 stycznia 2023 r.

  1. Dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na opłacenie wszystkich należności za energię elektryczną, gazową i cieplną, a także na pokrycie kosztów zakupu węzła cieplnego oraz wyświetlaczy do tekstów pieśni, które zostały zainstalowane w górnym i dolnym kościele. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. Formacja dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkół podstawowych dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30, a po niej spotkanie. Za tydzień klasy pierwsze szkół ponadpostawowych.
  3. Także dzisiaj na wieczorną Mszę św. na godz. 18.30 zapraszamy Pątników Grupy Białej, a po niej na spotkanie opłatkowe.
  4. We wtorek 17 stycznia będziemy przeżywać Dzień Judaizmu, który poprzedzi Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który rozpocznie się następnego dnia w środę 18 stycznia i potrwa do 25 stycznia br. Szczegóły obchodów na każdy dzień na plakacie.
  5. W czwartek, jak każdego 19. dnia miesiąca polecajmy się wstawiennictwu św. Józefa.
  6. W sobotę 21 stycznia nasze Babcie będą obchodzić swoje święto, a następnego dnia w niedzielę 22 stycznia nasi Dziadkowie. Wszystkich Zmarłych Dziadków otoczmy naszą modlitwą, a żyjącym okażmy serdeczność i szczerą wdzięczność.
  7. Fundacja Światło i Sól zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Garnizonowym. Szczegóły na plakacie oraz w mediach społecznościowych fundacji.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, m.in. jest nowy numer Opiekuna, a w nim wspomnienie ś.p. papieża Benedykta XVI, ciekawy artykuł o relacjach dziadków z wnukami oraz informacje na temat zmian wprowadzonych w naszej diecezji w związku z przygotowaniami do zawarcia sakramentu małżeństwa. Słuchajmy katolickich rozgłośni radiowych i oglądajmy internetową telewizję Dom Józefa.
  9. W tym miejscu już teraz wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim Parafianom, którzy przyjęli w swoich domach Księży w ramach wizyty duszpasterskiej i dziękujemy za okazaną życzliwość oraz składane ofiary. A teraz podajemy ostatnią część planu Kolędy: