OGŁOSZENIA PARAFIALNE Chrzest Pański

8 stycznia 2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, a tym samym kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, którym jednak, jak wypracowała nasza tradycja, będziemy się jeszcze cieszyć do 2 lutego.
  2. Formacja dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30, a po niej spotkanie. Za tydzień klasy VIII.
  3. Także dzisiaj serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii Iskierki Miłosierdzia Bożego, który rozpocznie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00.
  4. W piątek 13 stycznia różaniec fatimski po wieczornej Mszy św. Przynieśmy świece.
  5. Za tydzień 15 stycznia z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na: nowy węzeł cieplny (to ciekawe urządzenie czekające na instalację możemy zobaczyć w przedsionku dolnej zakrystii), na wyświetlacze do tekstów pieśni do górnego, a także do dolnego kościoła oraz na energię elektryczną, gazową i cieplną. Bóg zapłać za składane ofiary.
  6. Także za tydzień, na wieczorną Mszę św. na godz. 18.30 zapraszamy Pątników Grupy Białej, a po niej na spotkanie opłatkowe.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Słuchajmy katolickich rozgłośni radiowych i oglądajmy internetową telewizję Dom Józefa.
  8. Podajemy plan Kolędy.