OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela zwykła

19 listopada 2017 r.

1. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne, m.in. na zapłacenie przedostatniej raty za rozdzielenie instalacji kanalizacyjnej oraz za renowację krzeseł w górnym i dolnym kościele.
2. Trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych. Serdecznie zapraszamy w poniedziałki i piątki na godz. 19.10 do dolnego kościoła.
3. Od czwartku na każdej Mszy św. będziemy odmawiać Nowennę do św. Józefa przed uroczystym otwarciem Nadzwyczajnego Roku św. Józefa.
4. W czwartek spotkanie grupy modlitewnej św. ojca Pio. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30.
5. W piątek 24 listopada o godz. 19.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w dolnym kościele.
6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem przeznaczona jest na pomoc świąteczną dla biednych rodzin naszej parafii. Do kancelarii można także przynosić artykuły spożywcze i chemiczne.
7. Jeszcze tylko przez ten tydzień w kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne.
8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie można już nabyć także opłatki wigilijne oraz sianko na stół wigilijny. Informujemy, że parafia nie upoważniła nikogo do roznoszenia opłatków po domach.
9. Polecamy do nabycia prasę katolicką: nowy nr Opiekuna o św. Józefie, Patronie dobrej śmierci, o nowo otwartej pustelni Salezjańskiej w Marszałkach. Do Opiekuna została dołączona płyta DVD o cudzie eucharystycznym w Nowych Skalmierzycach z 1780 r. Jest też Gość Niedzielny i Przewodnik katolicki oraz kalendarze na 2018 r.