OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela w ciągu roku

17 czerwca 2018 r.

1. Dziś taca inwestycyjna jest przeznaczona na pokrycie kosztów modernizacji urządzeń gazowych związanych z przerwą dostawy gazu oraz remontów salek i nagłośnienia wokół kościoła.
2. W środę możliwość spotkania z psychoterapeutą chrześcijańskim w kancelarii parafialnej o godz. 18.00.
3. W piątek dodatkowe Msze św. z racji zakończenia roku szkolnego w górnym kościele: dla młodzieży z ZSE o godz. 8.00; dla Szkoły Podstawowej nr 8 o godz. 10.00. Z racji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim dobrego odpoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. oraz o codziennej modlitwie.
4. Także w piątek nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w dolnym kościele o godz. 19.00.
5. W sobotę 23 czerwca przypada Dzień Ojca, z tej racji zapraszamy wszystkich mężczyzn i ojców na wieczorną Mszę św. Wszystkim tatom składamy najserdeczniejsze życzenia wypraszając wszelkie łaski u św. Józefa. Zmarłych ojców polecamy Miłosierdziu Bożemu. Również po Mszy św. spotkanie Grupy Ojca Pio.
6. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. o godz. 17.30 w dolnym kościele wraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy nr Opiekuna, Przewodnik katolicki, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci – nr wakacyjny.