OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu

2 kwietnia 2017 r.

1. Jutrznia od poniedziałku do piątku o godz. 6.00.
2. Od środy do piątku swoje rekolekcje będą przeżywać dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8. Dorosłych zapraszamy od czwartku do niedzieli włącznie. Wszystkie Msze św. są w górnym kościele. Rekolekcje prowadzi – jak w Adwencie – ks. dr Adam Bajorski, Misjonarz Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami i godzinami, gdyż na ten czas jest inny plan niż zwykle. Program jest dostępny w gablocie, na ulotkach wyłożonych na końcu kościoła oraz na stronie internetowej. W czasie rekolekcji adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji jest w intencji rodzin i małżeństw naszej parafii. Ofiary składane w piątek i sobotę są przeznaczone na dzieła ewangelizacyjne prowadzone przez ks. Rekolekcjonistę. 10 minut przed każdą Mszą św. będzie Koronka do Świętej Rodziny.
W czwartek Msze św. z nauką ogólną o godz. 7.00, 8.00, 17.30 i 19.30.
W piątek Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 17.30.
O godz. 19.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii: Asnyka, Konopnickiej, Ostrowską, Polną i Asnyka. Poprowadzi ją o. rekolekcjonista. Tego dnia będzie to jedyna Droga Krzyżowa. Prosimy o zabranie świec.
Sobota jest dniem spowiedzi: spowiadamy godzinę przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.30.
3. Za tydzień Niedziela Palmowa i zakończenie rekolekcji. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami i uroczysta Eucharystia o godz. 11.30. Ogłaszamy też konkurs na najpiękniejszą palmę. Na godz. 17.30 zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale.
4. Kolejny wartościowy film pt. Chata odbędzie się w środę 19 kwietnia o godz. 19.00 w kinie Centrum. Bilety i zapisy w kancelarii. Szczegóły w gablocie.
5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest Opiekun, Gość Niedzielny z ciekawym artykułem o roli mediów, Mały Gość Niedzielny dla dzieci oraz Przewodnik katolicki z artykułem o drodze do świętości o. Pio.