OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia

13 maja 2018 r.
1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy rocznicę I Komunii Św. podczas Mszy św. o godz. 13.00. Także dziś o godz. 17.00 odbędzie się koncert Chóru Gospel z Konina z towarzyszeniem śląskich muzyków Holy Noiz, pod dyrekcją Beaty Stanisławskiej. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.30 Różaniec Fatimski i procesja z figurą Maryi wokół kościoła.
2. W środę o godz. 18.00 w kancelarii parafialnej możliwość spotkania z psychoterapeutą katolickim.
3. W środę o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się zebranie dotyczące pielgrzymki do Gietrzwałdu, Warszawy i Torunia oraz uzupełnienie wpłat.
4. Także w środę o godz. 20.00 w dolnym kościele Wspólnota Galilea za-prasza na męskie spotkanie.
5. Spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: klasa 7 w środę, klasa 2 gimnazjum w piątek  o godz. 18.30.
6. Od poniedziałku do piątku nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zakończenie adoracji o godz. 17.00 w dolnym kościele. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 w górnym kościele.
7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie przed uroczystością u św. Józefa rozpocznie się w sobotę 19 maja Mszą św. o godz. 18.00 i będzie trwać do godz. 22.00.
8. Za tydzień taca inwestycyjna jest przeznaczona na pokrycie kosztów remontów salek i nagłośnienia wokół kościoła.
9. Procesja w uroczystość Bożego Ciała w tym roku przejdzie ulicami: Asnyka z pierwszym ołtarzem przy domu sióstr, Staszica, Lipową z ołtarzem przy bloku 17-21; Zgodną, Staszica, Kruczą, Polną z ołtarzem przy posesji 27, Asnyka z ołtarzem przy posesji 53 i zakończenie w kościele. Jeśli ktoś chciałby pomóc w budowie ołtarzy można zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest Opiekun, Przewodnik katolicki i Gość Niedzielny.