OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrystusa Króla

22 listopada 2020 r.

1. W naszym Sanktuarium, we wszystkich pomieszczeniach kościoła, łącznie może przebywać 113 osób.
2. Administrator Apostolski Diecezji Kaliskiej, przedłużył obowiązywanie dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedzielę i święta nakazane do dnia 29 listopada br.
3. Dzisiaj wspominamy św. Cecylię patronkę wszystkich osób posługujących w dziedzinie muzyki liturgicznej.
4. Jutro, 23 listopada na wieczorną Mszę św. zapraszamy czcicieli św. o. Pio. Zachęcamy także do łączności duchowej.
5. Dzisiaj o godz. 19.30 w naszym Sanktuarium odbędzie się ostatni już koncert Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Wystąpi organista pan Krzysztof Urbaniak. Koncert odbędzie się przy zamkniętym kościele z racji na obostrzenia dotyczące wydarzeń kulturalnych w związku z pandemią. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu poprzez transmisję na żywo przez parafialnego Facebooka oraz naszą stronę internetową.
6. W kancelarii parafialnej do 25 listopada możemy jeszcze zgłaszać wypominki roczne, którymi będziemy się modlić od Pierwszej Niedzieli Adwentu.
7. Zachęcamy w dniach od 29 listopada do 31 grudnia do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach, które zakończa się 1 stycznia 2021 Aktem Oddania się Matce Bożej. Szczegóły na stronie internetowej: www.oddanie33.pl
8. Do nabycia: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, kalendarze diecezjalne, jako pomoc dla Seminarium Duchownego, a także poświęcone opłatki wystawione obok chrzcielnicy przy głównym ołtarzu i w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.