OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

2 stycznia 2022 r.

1. Obchody uroczystości Objawienia Pańskiego, z poświęceniem wody, kredy i kadzidła, rozpoczniemy już w środę 5 stycznia na wieczornej Mszy św. o godz. 18.00. W sam dzień Msze św. o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00 i 18.30. W tym dniu będziemy modlić się za misjonarzy, a ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dzieło ewangelizacji przez nich prowadzone.
2. Tego dnia z racji pierwszego czwartku miesiąca w Narodowym Sanktuarium Św. Józefa modlitwa w obronie życia i rodziny od godz.17.00 oraz diecezjalna nowenna o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
3. W pierwszy piątek miesiąca, 7 stycznia, spowiedź św. przed Mszami św.
4. W sobotę 8 stycznia na wieczorną Mszę św. zapraszamy czcicieli św. Michała Archanioła.
5. Za tydzień w niedzielę 9 stycznia będziemy z wdzięcznością przeżywać Niedzielę Chrztu Pańskiego z odnowieniem przyżenień chrzcielnych, na które szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.
6. Na prośbę władzy duchownej przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących przepisów sanitarnych z racji trwającej pandemii.
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej szczególnie polecamy nowy nr Opiekuna i kalendarze diecezjalne, z których dochód przeznaczony jest na pomoc WSD.  Słuchajmy Radia Rodzina i oglądajmy internetową Telewizję Dom Józefa.