INTENCJE MSZALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA

III NIEDZIELA
WIELKANOCNA
18 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 śp. Władysława, Stanisław, Kazimiera, Michał DURNIK
godz. 8.30 śp. Kazimierz SOLARCZYK
godz. 10.00 śp. Ryszard STRZELEC w 1 r. śm.
godz. 10.00 Msza św. w j. migowym w dolnym k-le: ZA PARAFIAN
godz. 11.30 Dziękczynna w 90 rocz. urodzin Wojciecha SZYMANIAKA, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Józef DUMAŃSKI w 10 r. śm.
godz. 16.00 śp. Kazimierz JANIAK w 21 r. śm.
godz. 18.30 śp. Aniela i Eugeniusz GRODZIŃSCY

Poniedziałek
19 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 1) śp. Aneta JASIŃSKA 2) śp. Sylwia ZASIADCZYK
godz. 15.00 śp. Tomasz KŁOBUCKI
godz. 18.00 1) śp. Kazimierz GOLASIŃSKI 2) śp. Zdzisława KANIEWSKA

Wtorek
20 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 1) śp. Stanisław RUSAK 2) śp. Maria BAZELA
godz. 15.00 śp. Anna i Michał CHOJNACCY
godz. 18.00 1) Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 2) śp. Marzena KASPEROWICZ

Środa
21 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 1) śp. Dariusz JANIAK 2) śp. Urszula SZTYLKA
Godz. 14.30 – 16.30 spotkanie katechetów w górnym kościele
godz. 15.00 śp. Andrzej i Maria WLEKLIŃSCY (D-K)
godz. 18.00 1) śp. Józef PŁÓCIENNIK w 4 r. śm. 2) śp. Tadeusz SOBIERAJ

Czwartek
22 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 1) śp. Wojciech WALCZAK 2) śp. Andrzej ADAMIAK
godz. 15.00 1) śp. Joanna CICHARSKA 2) Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Aleksandra i w 3 rocz. urodzin Stanisława, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata
godz. 18.00 1) śp. Mirosław PAWLAK 2) śp. Marian TREMBIŃSKI w 35 r. śm.

Piątek
23 kwietnia 2021 r.
Św. Wojciecha, Patrona Polski
godz. 7.00 1) O beatyfikację Sługi Bożego bpa Wojciecha Owczarka, założyciela Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi oraz o potrzebne łaski dla każdej siostry
godz. 9.00 śp. Alicja ORCZYKOWSKA
godz. 15.00 1) śp. Wanda PINCIAK 2) śp. Andrzej MIKOŁAJCZAK
godz. 18.00 1) śp. Kazimierz GOLASIŃSKI 2) śp. Władysław KOSIŃSKI w 2 r. śm.

Sobota
24 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 1) śp. Andrzej MACIEJEWSKI 2) śp. s. Hiacynta KOPEĆ
godz. 15.00 1) śp. Wiesław JANICKI 2) śp. Wojciech KŁOBUCKI
godz. 18.00 1) śp. Antonina i Józef WITKOWSCY 2) śp. Henryk ŚWIDERSKI

IV NIEDZIELA
WIELKANOCNA
25 kwietnia 2021 r.
godz. 7.00 śp. Halina KLIBER w 1 r. śm.
godz. 8.30 śp. Czesław KOWALCZYK
godz. 10.00 ZA PARAFIAN I KOMUNIA ŚW.
godz. 11.30 śp. Jerzy MARSZAŁ; Jerzy, Marianna STRZELCZYK
godz. 13.00 śp. Franciszka i Wojciech CEPAK; zm. z rodz. CEPAKÓW I SKOCZYLASÓW
godz. 16.00 śp. Andrzej NARBUTT
godz. 18.30 śp. Regina KASPRZYK