OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII niedziela w ciągu roku

14 listopada 2021 r.
1. Z okazji Dnia Ubogich i Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas Diecezji Kaliskiej i Caritas Parafialną.
2. W naszym Sanktuarium przez najbliższe tygodnie będą odbywać się katechezy dla dorosłych i młodzieży we wtorki i czwartki o godz. 18.45 w dolnym kościele.
3. W sobotę 20 listopada, w przeddzień Światowego Dnia Młodzieży zapraszamy do wzięcia udziału w modlitewnym spotkaniu organizowanym na hali sportowej przy ul. Złotej 144. Szczegóły w gablocie, na stronie internetowej: www.jestemnatratwie.pl, oraz u ks. Marka.
4. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w którą wpisuje się wspomniany Światowy Dzień Młodzieży oraz Święto patronalne Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Tego dnia po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy migrantom, którzy przybywają na naszej wschodniej granicy.
5. W kancelarii parafialnej do 24 listopada (środa) możemy zamawiać wypominki roczne, którymi będziemy się modlić od pierwszej Niedzieli Adwentu przed Mszami św. o godzinie: 7.00, 10.00 i 11.30.
6. Młodzież męską od 17. roku życia zachęcamy do udziału w rekolekcjach od 26 do 27 listopada. Szczegóły u ks. Mateusza.
7. Europejskie Spotkanie Młodych „Taize” odbędzie się w Turynie od 28 grudnia 2021 r. do 1 stycznia 2022 r. Szczegóły dotyczące wyjazdu i przebiegu spotkania znajdują się na stronie www.taize.kalisz.pl lub u ks. Marka.
8. Do nabycia prasa katolicka oraz kalendarze diecezjalne jako pomoc Seminarium. Słuchajmy Radia Rodzina i oglądajmy internetową Telewizję Dom Józefa.