OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła

20 września 2020 r.

1. Dzisiaj w trzecią niedzielę września taca na trwające prace remontowe w naszym Sanktuarium. Bóg zapłać wszystkim składającym ofiary na: tacę, do skarbon i na konto parafialne.
2. Po Mszach św. w zakrystii można odebrać pamiątkowe obrazki tegorocznej Pierwszej Komunii Św.
3. Także dzisiaj od godz. 14.30 Diecezjalna Pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego w Kobylej Górze z obec-nością Księdza Biskupa.
4. W środę 23 września we wspomnienie św. Ojca Pio na Mszę św. o godz. 18. 00 zapraszamy członków wspólnoty modlitewnej.
5. W czwartek 24 września na Mszę św. o godz. 18.00, a po nim na spotkanie organizacyjne, zapraszamy rodziców dzieci, które mają przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w 2021 roku.
6. W sobotę 26 września będziemy obchodzić 27 rocznicę konsekracji i ustanowienia naszej świątyni Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Tego dnia wszystkie Msze św. w górnym kościele.
7. W przyszłą niedzielę 27 września decyzją Episkopatu Polski po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek, w geście solidarności z uchodźcami, którzy ucierpieli w pożarze na wyspie Lesbos.
8. Już teraz informujemy, iż w niedzielę 4 października na Mszy św. o godz. 18.30 ks. bp Łukasz Buzun udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Prosimy kandydatów, aby dopełnili wszelkich formalności.
9. Bardzo dziękujemy za przyjęcie ogłoszenia odnośnie większej troski o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży przy naszym Sanktuarium. Jest dostrzegalna poprawa. Bóg zapłać.
10. Do nabycia: Opiekun, a w nim o nauczaniu dzieci i młodzieży w czasie pandemii, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i Przewodnik Katolicki. Słuchajmy Radia Rodzina i oglądajmy Telewizję Dom Józefa.