OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 września 2017 r.
1. Dzisiejsza taca inwestycyjna jest przeznaczona na spłatę kolejnej raty zakończonych prac rozdzielenia instalacji sanitarnej i deszczowej przy naszym kościele. Musimy to uczynić do końca roku. Dziękujemy za zrozumienie i za każdy dar serca, także za ofiary składane w kancelarii i do kopert wyłożonych na końcu ławek.
2. Bóg zapłać za ofiary składane na poszkodowanych przez nawałnice, zebrano 4437 zł, zaś dla Karoliny Rzyśko chorej na nowotwór zebrano 3.172 zł.
3. Zapraszamy na Wieczory Organowe. Dziś kolejny o godz. 19.30 w dolnym kościele. Szczegóły na plakatach.
4. W środę o godz. 19.15 w dolnym kościele spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
5. Także w środę w kancelarii o godz. 18.00 możliwość spotkania z psychoterapeutą chrześcijańskim.
6. W czwartek rozpoczyna się kolejny kurs przedmałżeński dla narzeczonych w dolnym kościele o godz. 19.00.
7. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży; w czwartek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
8. W sobotę wspólnotę modlitewną św. ojca Pio zapraszamy na spotkanie, które rozpocznie się Mszą św.  o godz. 18.30, a potem spotkanie na plebanii.
9. W piątek spotkanie dla bierzmowanych III klasa Gimnazjum w dolnym kościele po Mszy św. o godz. 18.30.
10. Nadal można zapisać się do tzw. Różańca rodziców za dzieci, by modlić się w intencji swoich dzieci. Modlitwa polega na codziennym odmówieniu w domu jednej dziesiątki różańca i Aktu Zawierzenia Matce Bożej, by wspólnie prosić o błogosławieństwo Boże dla dzieci, o ochronę od zła. Swą chęć modlitwy należy zgłosić do kancelarii.
11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest Opiekun; Gość Niedzielny; Przewodnik katolicki oraz. Mały Gość Niedzielny dla dzieci z II cz. e-booka z Quo vadis. Są też kalendarze na 2018 r., w którym znajdziemy także zdjęcie naszego kościoła w cenie 5 zł. Nasze diecezjalne Radio Rodzina można słuchać na częstotliwości 103,1 FM.