OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA

19 sierpnia 2018r.
1. Dziś gościmy misjonarza pracującego w byłych Republikach Związku Radzieckiego Ks. dr Roberta Pisulę Kapłana naszej Diecezji, który głosi Słowo Boże i będzie zbierał ofiary po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła na Ewangelizację. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na inwestycje materialne w naszej parafii.
2. Dzisiaj powrót pieszej pielgrzymki starym, kaliskim zwyczajem wyjdźmy na spotkanie naszym pielgrzymom na trasę przy kościele św. Gotarda ok. godz. 16.30. Msza św. dziękczynna wraz z pielgrzymami odbędzie się w parku przy Bazylice św. Józefa ok. godz. 17.30 pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza.
3. Organizujemy Pielgrzymkę na Lednicę Seniora w dniu 1 września. Wyjazd o godz. 8.00, koszt 50 złotych zapisy w kancelarii parafialnej.
4. Diecezjalne Dożynki odbędą się w Parafii św. Marcina w Odolanowie dnia 2 września. Rozpoczęcie o godz. 11.30.
5. Już zapraszamy w poniedziałek 3 września na rozpoczęcie roku szkolnego dzieci z klas 0-3 i młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych na Mszę świętą o godz. 8.00 a klasy 4-8 o godz. 9.30.
6. W związku z przeżywaniem Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa Kaliskiego jesteśmy zaproszeni do Narodowego Sanktuarium. Zaplanowaliśmy formę pieszego i autokarowego pielgrzymowania, wyruszamy o godz. 10.00. Zapisy w Kancelarii wszelkie koszty pokrywa Parafia
7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, jest do nabycia Opiekun, Gość Niedzielny i Przewodnik katolicki.