OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Święto Przemienienia Pańskiego
6 sierpnia 2017 r.

1. Do wtorku włącznie można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę na Jasną Górę do grupy białej. Nie będzie możliwości w dzień wyjścia (9 sierpnia), gdyż wszystkie sprawy organizacyjne muszą zostać dopełnione przed wyruszeniem pielgrzymki. Pielgrzymka wyrusza w środę, 9 sierpnia, po Mszy św. o godz. 6.00. Serdecznie zapraszamy. Dziś można jeszcze złożyć swoje intencje, które pielgrzymi zaniosą do Matki Bożej.
2. Kaliskiej Pieszej Pielgrzymce można towarzyszyć duchowo. W Bazylice św. Józefa każdego dnia od 9 sierpnia o godz. 20.30 będzie trwał Apel Jasnogórski.
3. Różaniec Fatimski w łączności z naszymi jasnogórskimi pielgrzymami, odmówimy w niedzielę 13 sierpnia. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 18.30 i prosimy zabrać ze sobą świece. Na zakończenie procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Bardzo prosimy chętnych do niesienia figury o zgłoszenie się do kancelarii w celu uporządkowania procesji oraz szafarzy.
4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, jest do nabycia Opiekun w cenie 2,50 zł, Gość Niedzielny oraz Przewodnik katolicki.