OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła 23 czerwca 2024 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Ojca, o których pamiętajmy w naszych modlitwach. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na uczelnie katolickie, a po wieczornej Mszy św. na plebanii spotkanie dla osób, którą chcą włączyć się w organizację pieszej pielgrzymki do Częstochowy w ramach Grupy Białej.
  2. W poniedziałek 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Pamiętajmy w tym dniu o wszystkich solenizantach, zwłaszcza o ks. kan. Janie Ludwiczaku.
  3. W ostatnim już tygodniu czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św.
  4. Do czwartku 27 czerwca prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej jubilatów przeżywających w tym roku 25-lecie i 50-lecie sakramentu małżeństwa, którzy w sobotę 21 września br. o godz. 12.00 w Narodowym Sanktuarium św. Józefa będą mogli uczestniczyć w uroczystej Mszy św. z Biskupem Kaliskim.
  5. W sobotę 29 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła z ofiarami składanymi na tacę na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze. Msze św. już w przeddzień, w piątek 28 czerwca o godz. 18.00, która zostanie odprawiona w intencji Księdza Proboszcza z racji imienin i w sam dzień o godz. 7.00, 15.15 i 18.00.
  6. Trwa rekrutacja kandydatów z diecezji kaliskiej do Seminarium Duchownego w Poznaniu. Kontakt pod numer tel.: 506 594 149; powolania@diecezja.kalisz.pl
  7. Instytut Teologiczny Diecezji Kaliskiej prowadzi nabór na studium teologiczno-katechetyczne na studia podyplomowe. Informacje pod nr. tel.: 501 647 844; instytut@diecezja.kalisz.pl
  8. Już teraz informujemy, że 5 października br. odbędzie się „Strefa Młodych Festiwal”. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej: www.strefamlodychfestiwal.pl
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Słuchajmy Radio Rodzina i inne katolickie rozgłośnie oraz oglądajmy internetową telewizję Dom Józefa.