OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2020 r.

1. Dzisiaj gościmy kleryków Kaliskiego Seminarium Duchownego, którzy dzielą się świadectwem swojego powołania i po zakończeniu każdej Mszy św. będą zbierać ofiary na utrzymanie swojej uczelni.
2. We wtorek 23 czerwca przeżywamy Dzień Ojca – otoczmy Ich naszą wdzięcznością i modlitwą.
3. Również tego dnia na Mszę św. o godzinie 18.00 zapraszamy czcicieli św. o. Pio.
4. W środę 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość św. Jana Chrzciciela patrona ks. Jana Ludwiczaka, któremu składamy modlitewne życzenia i dziękujemy za pokorną i oddaną pomoc duszpasterską.
5. W przyszłą niedzielę 28 czerwca o godzinie 13.00 uroczystość odpustowa w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu. Tego dnia w naszym kościele o godz. 18.30 Msza św. imieninowa w intencjach
ks. Proboszcza.
6. Tegoroczna 383. Piesza Kaliska Pielgrzymka na Jasną Górę z naszą parafialna Grupą Białą, z powodu ograniczeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się w dniach od 9 do 19 sierpnia w 3 następujących formach:
– duchowej – poprzez codzienną łączność w Sanktuarium św. Józefa;
– uczestniczenia na szlaku pielgrzymim przedstawicieli Grupy Białej do 15-stu osób w środę 12 sierpnia;
– jednodniowej samodzielnej grupy do 50-ciu osób w ostatnim dniu wejścia na Jasną Górę, w czwartek 13 sierpnia.
Zapisy chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce odbędą się pod koniec lipca i na początku sierpnia.
7. Trwają różne prace remontowe szczególnie przy oknach witrażowych na zewnątrz kościoła i salce. Za wszelkie ofiary szczególnie w tym czasie pandemii: na tacę od obecnych na Mszach św., do skarbon oraz na konto parafialne: (61 1020 2212 0000 5102 0085 6559) składamy serdeczne Bóg zapłać!
8. Do nabycia: Opiekun z obszernym artykułem Biskupa Stanisława Napierały, Gość Niedzielny, Mały Gość dla dzieci i Przewodnik Katolicki.