OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła 16 czerwca 2024

 1. Dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na sprawy gospodarcze, a zwłaszcza na digitalizację, czyli szczegółową inwentaryzację całej konstrukcji budynku kościoła oraz na drzwi, które zostały wymienione w pomieszczeniach kancelarii parafialnej.
 2. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św.
 3. W kinie Centrum we wtorek 18 czerwca o godz. 19.00 projekcja wartościowego filmu pt. „Wolni. Podróż do wnętrza”. Bilety w cenie 12 zł
  do nabycia w kancelarii parafialnej.
 4. W środę 19 czerwca polecajmy się wstawiennictwu św. Józefa prosząc o szczególną opiekę dla naszej Ojczyzny i Europy.
 5. W czwartek 20 czerwca po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym, ok. 18.45 w górnym kościele spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., która odbędzie się 4 maja 2025 r. w celu zadeklarowania swojego uczestnictwa zgodnie z obowiązującymi zasadami w diecezji kaliskiej.
  Do tego dnia zapisy na pielgrzymkę do Libanu z wpłatą 1000 zł, która odbędzie się w dniach 27.08-04.09.br. Informacje u ks. Rafała oraz w kancelarii parafialnej.
 6. W piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach św. o godz. 7.00, 15.15 oraz 18.00, aby podziękować Panu Bogu za wszelkie łaski całego roku.
 7. Do 27 czerwca prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej jubilatów przeżywających w tym roku 25-lecie i 50-lecie sakramentu małżeństwa, którzy w sobotę 21 września br. o godz. 12.00 w Narodowym Sanktuarium św. Józefa będą mogli uczestniczyć w uroczystej Mszy św. z Biskupem Kaliskim.
 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, m.in. jest nowy numer Opiekuna. Słuchajmy Radio Rodzina i inne katolickie rozgłośnie oraz oglądajmy internetowa telewizje Dom Józefa