OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12.02.2023

  1. W poniedziałek 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na różaniec fatimski. Przynieśmy świece.
  2. Przygotowujemy się do otwarcia w naszym kościele kaplicy wieczystej Adoracji, czyli 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Prosimy, aby osoby, które chciałyby wziąć czynny udział w tej inicjatywie przyniosły stosowne deklaracje do kancelarii lub złożyły do oznaczonych skarbon. Gotowe druki można zabrać ze stolika przy figurze św. Józefa w górnym kościele lub z kaplicy adoracji.
  3. W przyszłą niedzielę 19 lutego będziemy gościć w naszej parafii pana Adriana Pakułę, autora znanych w całej Polsce rekolekcji ODDANIE 33. Pan Adrian opowie swoje świadectwo i zaprosi nas do przeżycia 33-dniowych rekolekcji, które zakończymy aktem oddania Matce Bożej w uroczystość Zwiastowania NMP. Będzie można również nabyć książki zawierające treść tych rekolekcji. Otoczmy to wydarzenie naszą modlitwą.
  4. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w Środę Popielcową 22 lutego i zakończymy w sobotę 25 lutego, a szkolne zakończą się w piątek 24 lutego. Poprowadzi je nasz były wikariusz ks. Dominik Wodniczak, proboszcz parafii Świętej Rodziny w Ostrowie Wlkp., wraz z grupą Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  5. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się w środę 1 marca ok. 18:45 w dolnym kościele.
  6. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii w przyszłą niedzielę będziemy modlić się za wszystkich, którzy ucierpieli w tym kataklizmie, Mszach św. będziemy zbierać ofiary na pomoc poszkodowanym.