OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocy

9 maja 2021 r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na kształcenie kleryków WSD, a popołudniu spotkanie wraz z Mszą św. o godz. 16.00 dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania
z klas 7.
2. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
3. W poniedziałek 10 maja rozpoczniemy modlitwę o urodzaje i w intencji krajów głodujących, która potrwa do środy 12 maja.
4. W czwartek 13 maja o godz. 18.00 Msza św. i różaniec fatimski. Przynieśmy świece.
5. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach, którzy w maju przyjmowali święcenia kapłańskie i będą obchodzić swoje rocznice: Ksiądz Proboszcz 32. rocznicę w piątek 14 maja, Ks. Rafał 7. rocznicę w poniedziałek 24 maja, we wtorek 25 maja: Ks. Łukasz 15. rocznicę, ks. kan. Jan 41. rocznicę, ks. dr Krzysztof 30. rocznicę, a ks. Marek 13. rocznicę w piątek 28 maja.
6. W sobotę 15 maja w konkatedrze św. Stanisława BM w Ostrowie Wlkp. święcenia diakonatu, natomiast w Narodowym Sanktuarium św. Józefa Ogólnopolska Pielgrzymka Kościoła Domowego.
7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Spotkanie wraz z Mszą św. o godz. 16.00 dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z klas 8. Z racji przypadającej
tego dnia trzeciej niedzieli miesiąca bardzo dziękujemy wszystkim
składającym ofiary na tacę przeznaczone na konieczne remonty
i sprawy gospodarcze.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, m.in. jest nowy Opiekun,
słuchania Radia Rodzina i oglądania internetowej Telewizji Dom Józefa.