OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela zwykła

5 lutego 2017 r.

1. W naszej parafii od jutra rozpoczynają się katechezy dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.10 w dolnym kościele, na które zapraszają nas obecni z nami członkowie Drogi Neokatechumenalnej.
2. Ofiary składane dziś przed kościołem do puszek są przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych naszej Diecezji.
3. Dziś o godz. 18.30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
4. Dziś jest wspomnienie św. Agaty, z tej racji poświęconą sól i chleb można nabyć za dobrowolna ofiarę u Iskierek Miłosierdzia na końcu kościoła. Również można tam nabyć książkę o Fatimie oraz o bł. Karolinie Kózkównie.
5. W tym tygodniu chorych z posługą sakramentalną odwiedzą: ks. Tomasz w piątek dn. 10 lutego, ks. Proboszcz w sobotę dn. 11 lutego.
6. W sobotę 11 lutego w naszym Sanktuarium odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorego. Przewodniczyć mu będzie Ks. Bp Edward Janiak – Biskup Kaliski.
Program spotkania jest następujący:
Godz. 11.15 – konferencja dla chorych
Godz. 11.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
Godz. 12.00 – Eucharystia z udzieleniem Sakramentu Chorych pod przewodnictwem Księdza Biskupa
Po Mszy św. agapa w dolnym kościele.
Gorąco zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących, opiekujących się chorymi. Prosimy pomóc osobom chorym i starszym przybyć tego dnia do kościoła.
7. Zachęcamy do słuchania Radia Rodzina oraz do nabywania prasy katolickiej: jest do nabycia Opiekun, Gość niedzielny i Przewodnik katolicki.