OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu

3 kwietnia 2022 r.

1. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Diecezji. O godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8, a w przyszłym tygodniu 10 kwietnia dla uczniów klas 1-szych szkół ponadpodstawowych, którym w niedzielę 22 maja o godz. 11.30 bp Łukasz Buzun udzieli sakramentu bierzmowania. Także dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Żywego Różańca i o 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ofiarami na dekoracje Grobu Pańskiego.
2. 7 kwietnia w pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie o godz. 15.00, a w Narodowym Sanktuarium św. Józefa od godz. 17.00 modlitwa w intencji rodzin i obrony życia.
3. W piątek 8 kwietnia o godz. 17.00 wspólna Droga Krzyżowa dla dzieci i dorosłych – jeżeli nie będzie padać na zewnątrz wokół sanktuarium. Po Mszy św. o godz. 18.00 wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa, szczegóły w gablotach i na stronie internetowej: www.edk.org.pl.
4. Także tego dnia po wieczornej Mszy św. zapraszamy czcicieli św. Michała Archanioła.
5. W sobotę 9 kwietnia po Mszy św. o godz. 15.15 w dolnym kościele pragniemy odtworzyć jeden z wykładów o sztuce ś.p. Piotra Beresia, na który serdecznie zapraszamy.
6. 10 kwietnia w Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej na wszystkich Mszach św. poświęcenie palm. Szczególnie zapraszamy dzieci, grupy duszpasterskie i wszystkich parafian na godz. 13.00, gdzie zgromadzimy się przed sanktuarium, następnie zostanie odczytana Ewangelia, poświęcenie palm, a na koniec uroczysta procesja wokół kościoła rozpoczynająca Eucharystię.