OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu

7 kwietnia 2019r.

1. Dziś zbiórka do puszek na Caritas Parafialną. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca w ramach Gorzkich Żali o godz. 17.30.
2. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy tych, którzy przyjęli Szkaplerz św. Michała Archanioła.
3. Jutrznia Wielkopostna od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w dolnym kościele.
4. W środę 10 kwietnia o godz. 19.00 zapraszamy do kina Centrum na film Największy dar. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kancelarii.
5. W każdy piątek Wielkiego Postu: Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00; dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30;
6. W sobotę 13 kwietnia różaniec fatimski po wieczornej Mszy św.
7. Za tydzień w Niedzielę Palmową poświecenie palm na wszystkich Mszach św. Uroczysta procesja z dolnego Kościoła o godz. 11.30 z uczestnikami konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną organizowanego przez Klub Osiedlowy Blaszak. Po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na Drogę krzyżowa ulicami naszej parafii. Wyruszymy spod kościoła ok. godz. 16.50 ulicą Asnyka, Serbinowską, Ostrowską, Kolejową, Konopnicką, Kresową, Polną i Asnyka. Z tej racji nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali.
8. Diecezja kaliska w listopadzie organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły w kancelarii i na stronie internetowej Radia Rodzina.
9. Jest możliwość wyjazdu na Pielgrzymkę do Sanktuariów Francji w dniach 6 – 13 czerwca. Szczegóły na stronie internetowej www. polonia-trawel.pl.
10. Jest do nabycia Opiekun, Gość Niedzielny oraz Mały Gość niedzielny dla dzieci, Przewodnik katolicki.