OGŁOSZENIA PARAFIALNE IX Niedziela w ciągu roku

3 czerwca 2018 r.

1. Dziś zbiórka do puszek przeznaczona jest na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Także dzisiaj spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 w dolnym kościele.
Do czwartku włącznie z racji oktawy Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła codziennie po Mszy św. o godz. 18.30 w łączności z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
3. W związku z trwającym Nadzwyczajnym Rokiem Świętego Józefa w I czwartek (7 czerwca) w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się centralne spotkanie młodzieży, które rozpocznie się o godz. 16.00. Msza św. o godz. 18.00.
4. W piątek 8 czerwca, w uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, Msza św. o godz. 18.30 i modlitwa dla tych którzy przyjęli szkaplerz św. Michała Arch.
5. Także w piątek o godz. 20.00 będzie odprawiona Msza św., po której rozpocznie się Droga Uwielbienia licząca 41 km na wzór ekstremalnej drogi krzyżowej. Szczegóły na plakacie.
6. W przyszłą niedzielą ofiary do puszek będą przeznaczone na KUL.
7. Dn. 13 czerwca (środa) przy naszej parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Szczegóły na plakacie i na ulotkach.
8. Grupa męska oraz wspólnota Galilea zapraszają wszystkich chętnych mężczyzn na pielgrzymowanie do Częstochowy na Oblężenie Jasnej Góry w sobotę 23.06.2018. W programie wspólna modlitwa, ciekawe konferencje i spotkania. Zapisy w kancelarii parafialnej. Więcej informacji na plakatach.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy nr Opiekuna, Przewodnik katolicki, Mały Gość Niedzielny dla dzieci oraz Gość Niedzielny.