OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela zwykła

29 stycznia 2017 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach w ramach wizyty kolędowej. Dziękujemy za dobre słowa, życzliwość, dobre serca. Dziękujemy również za wsparcie materialne dla naszej parafii. Podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej przyjęło nas około 60% mieszkańców parafii. Wszystkim za wszystko niech Pan Bóg wynagrodzi.
2. W czwartek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6:30, 9:00, 17:30 i 18:30. Podczas każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie gromnic. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy także naszym siostrom za posługę w parafii, za ich obecność i modlitwę. Msza św. w Bazylice św. Józefa z udziałem osób konsekrowanych z całej Diecezji o godz. 17:00 w ramach czwartkowych modlitw za rodziny.
3. Ofiary składane 2 lutego przed kościołem do puszek są przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych naszej Diecezji.
4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. podczas każdej Mszy św. oraz od godz. 8:30 i 17:00. Dodatkowa Msza św. o godz. 9:00. Kapłani odwiedzą także chorych, jak co miesiąc, z posługą sakramentalną: ks. Łukasz Ograbek i ks. Łukasz Smug w I sobotę; ks. Tomasz dn. 10 lutego, ks. Proboszcz dn. 11 lutego.
5. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w najbliższy piątek 3 lutego na Mszę św. o godz. 18:30 w dolnym kościele oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.
6. W sobotę o godz. 16:30 w kinie Centrum jest film Józef i Maryja. Bilety w cenie 10 zł. Zapisy w kancelarii. Szczegóły na plakatach.
7. W przyszłą niedzielę Msza św. w intencji Żywego Różańca o godz. 7:00, a spotkanie o godz. 17:00 w dolnym kościele.
8. Także w przyszłą niedzielę Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:30.
9. Jest do nabycia Opiekun, Gość niedzielny i Przewodnik katolicki wraz z modlitewnikiem na każdy dzień lutego.