OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

30 stycznia 2022 r.

1. We środę 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w górnym kościele o godz. 7.00, 9.00, 15.15 po Koronce i 18.00. Tego dnia zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św., by przyniosły swoje świece chrzcielne na dowolnie przez siebie wybraną Mszę św.
2. W pierwszy czwartek miesiąca diecezjalna nowenna o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z modlitwą w Godzinie Miłosierdzia, a w Narodowym Sanktuarium św. Józefa od godz. 17.00 modlitewne spotkanie w intencji rodzin i obrony życia.
3. W pierwszy piątek miesiąca pół godz. przed Mszami św. możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
4. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych, a nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem po Mszy św. o godz. 7.00, z medytacją o 12.00, o 14.30 oraz o 17.30.
5. W przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie pielgrzymów grupy Białej.
6. Na prośbę władzy duchownej przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących przepisów sanitarnych z racji trwającej pandemii.
7. Wyrażamy wielką wdzięczność za udział w dodatkowych wieczornych Mszach św. kolędowych, wizytach duszpasterskich na indywidualne zaproszenie oraz za złożone ofiary.
8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe naszej diecezji.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, m.in. jest nowy numer Opiekuna oraz kalendarze diecezjalne. Słuchajmy Radia Rodzina i oglądajmy internetową Telewizję Dom Józefa.