OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela zwykła

3 lutego 2019r.

1. Dziś ofiary składane do puszek są przeznaczone na potrzeby czterech klasztorów kontemplacyjnych naszej Diecezji.
2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach w ramach wizyty kolędowej. Dziękujemy za dobre słowa i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy również za wsparcie materialne dla naszej parafii. Wszystkim niech Pan Bóg hojnie wynagrodzi.
3. We wtorek wspomnienie św. Agaty po Mszy o godz. 18.00 poświęcenie chleba i soli.
4. W piątek o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania klasa III gimnazjum i 8 szkoły podstawowej. Również w piątek nabożeństwo do św. Michała Archanioła, na które zapraszamy wszystkich czcicieli, a szczególnie osoby noszące jego szkaplerz.
5. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w niedzielę o godz. 17.00 w dolnym kościele. Intencja modlitewna na miesiąc luty: za osóby konsekrowane o wierność w powołaniu.
6. W Wyższym Seminarium Duchownym odbywają się rekolekcje: I tura od 8. do 10. lutego – dzieci i młodzież, II tura od 15. do 17. lutego – maturzyści i starsi.
7. Zakończyliśmy okres śpiewania kolęd z wystrojem bożonarodzeniowym. Jutro rozbieramy dekorację świąteczną. Pragniemy wszystkim podziękować za zaangażowanie.
8. Organizujemy pielgrzymkę do Krakowa, Kalwarii Pacławskiej i Tarnowa w dniach: od piątku 21 do poniedziałku 24 czerwca. Zapisy w kancelarii z zaliczą 300 zł do 22 lutego. Szczegółowy program w gablotach.
9. 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 7.00, 15.00, 18.00 możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
10. Jest do nabycia Opiekun, Gość Niedzielny oraz Mały Gość niedzielny dla dzieci, a także Przewodnik katolicki.