OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu

26 marca 2017 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek dla ubogich naszej parafii.
2. W środę zebranie rodziców dzieci I-Komunijnych o godz. 19.15 w dolnym kościele.
3. W piątek nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w dolnym kościele.
4. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych o miłości Boga o godz. 19.10 w dolnym kościele w poniedziałki i czwartki.
5. Podczas Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku zapraszamy na wielkopostną Jutrznię o godz. 6.00, a po niej Mszę św. o godz. 7.00. W każdy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00; dla dorosłych o godz. 18.00 oraz dla młodzieży o godz. 19.00, a po niej klasa trzecia zostaje na spotkanie. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 16.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
6. Informacje o Rekolekcjach Wielkopostnych, które będziemy przeżywać w naszej parafii, są już wywieszone w gablocie, na ulotkach, które można zabrać oraz na stronie internetowej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami i godzinami, gdyż na ten czas jest inny plan niż zwykle. Wtedy także będą rekolekcje dla dzieci.
7. Rekolekcje Akademickie odbędą się w Katedrze w dniach 3-5 kwietnia. Szczegóły na plakacie.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy nr Opiekuna, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i Przewodnik katolicki.