OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 2024 r.

 1. Dziś o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
 2. We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca diecezjalna modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a od godz. 17.00 w Sanktuarium św. Józefa modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia.
 4. Nabożeństwa pasyjne w czasie Wielkiego Postu: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o 17.30;
  ­Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na temat: „Pięciu Przykazań Kościelnych” w niedziele o godz. 17.30 i tradycyjną zbiórką ofiar
  na dekorację Grobu Pańskiego.
 5. W sobotę 9 marca na godz. 11.00 zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Rozpoczęcie spotkania przy kaplicy Wieczystej Adoracji. Więcej informacji u ks. Mateusza.
  Tego dnia w Sanktuarium św. Józefa Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet. Rozpoczęcie od godz. 11.00.
 6. Za tydzień, w niedzielę 10 marca na Mszy św. o godz. 11.30 w modlitwie będzie nam pomagał Kaliski Chór Nauczycielski, który po niej wykona kilka dodatkowych utworów i będzie wówczas możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na muzyczną działalność Chórzystów.
 7. Informujemy, że zwolniła się godzina adoracji w czwartek: 8.00-9.00. Osoby chętne niech zgłoszą się w zakrystii bądź wypełnią deklarację.
 8. W dniach 30.04 – 7.05 br. pielgrzymka samolotowa do Rzymu organizowana przez ks. Dominika Wodniczaka. Szczegóły w Opiekunie i stronie internetowej Parafii św. Rodziny w Ostrowie Wlkp.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Słuchajmy Radio Rodzina oraz oglądajmy internetową telewizję Dom Józefa.