OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła

16 stycznia 2022 r.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca dzisiejsza taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i energię elektryczną.
2. W poniedziałek 17 stycznia będziemy obchodzić XXV Dzień Judaizmu. W tym dniu bp Damian Bryl o godz. 19.30 w Kaliskiej Katedrze będzie przewodniczył wspólnym modlitwom.
3. We wtorek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w piątek 21 stycznia o godz. 19.00 także w Kaliskiej Katedrze. Szczegóły można znaleźć w nowym numerze Opiekuna.
4. W środę 19 stycznia módlmy się przez wstawiennictwo św. Józefa.
5. W piątek 21. i w sobotę 22 stycznia pamiętajmy o naszych Dziadkach.
6. Na prośbę władzy duchownej przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących przepisów sanitarnych z racji trwającej pandemii.
7. Wyrażamy wielką wdzięczność za udział w dodatkowych wieczornych Mszach św. kolędowych, wizytach duszpasterskich na indywidualne zaproszenie oraz za złożone ofiary.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, m.in. jest wspomniany nowy numer Opiekuna oraz kalendarze diecezjalne. Słuchajmy Radia Rodzina i oglądajmy internetową Telewizję Dom Józefa.