OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu

9 grudnia 2018r.
1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe pogłębiające kult Miłosierdzia Bożego w naszym Sanktuarium. Prowadzi je Ksiądz Krzysztof Biernat Pallotyn, Eucharystie z kazaniami rekolekcyjnymi według planu niedzielnego i w Domu Kombatanta
o godz.17.15 z oprawą liturgiczną Iskierek Miłosierdzia Bożego. Od poniedziałku, 10 grudnia do środy, 12 grudnia Msze św. z naukami w górnym kościele o godz.: 7.00, 9.00,17.00 i 18.30. Spowiedź św. we wtorek, 11 grudnia przed Eucharystiami. Prosimy o zabranie szczegółowego programu rekolekcji z ławek.
2. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na wschodzie.
3. W kościele i kancelarii można nabyć pobłogosławione opłatki. Ofiary przeznaczone są na ogrzewanie. Informujemy, że parafia nie upoważniła nikogo do roznoszenia opłatków po domach. Przy wyjściu z kościoła Caritas Parafialna rozprowadza świece wigilijne.
4. W czwartek Msza św. z intencjami zbiorowymi do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 18.30, a po niej różaniec. Prosimy zabrać świece.
5. 14 grudnia w piątek o godz. 19.00 kolejne parafialne wyjście do Kina Centrum na wartościowy film „Opowieść o niewidzialnym dziecku”. Zapisy w kancelarii. Cena biletu 10 zł.
6. Wspólnota Galilea zaprasza wszystkich mężczyzn na adwentowe czuwanie pod hasłem BYĆ ODPOWIEDZIALNYM w piątek 14.12 od godz. 18.30. W programie film, modlitwa, męskie rozmowy. Szczegóły na plakacie
7. W przyszłą niedziele składka inwestycyjna przeznaczona na modernizacje ogrzewania, oświetlenie w dolnym kościele i poduszki na ławki w górnym kościele
8. Polecamy prasę katolicką: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik katolicki oraz kalendarze na 2019 r., wzorem lat ubiegłych przedstawiciele Iskierek Miłosierdzia Bożego rozprowadzają pobłogosławione sianko na stół wigilijny. Składane ofiary przeznaczone są na ich działalność.