INTENCJE MSZALNE na okres 25.02.2024 – 03.03.2024 r

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
25 lutego 2024 r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 7.00 śp. Jan WOJTASZEK
godz. 8.30 śp. Helena PRZYBYŁ
godz. 10.00 śp. zm. z rodz. FILIPOWICZ, BŁASZCZYK, SOBCZAK, SIBIŃSKICH, JUDA
godz. 11.30 1) ZA PARAFIAN 2) Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Haliny i Bogumiła KRYSIAK, z prośbą o potrzebne łaski i Boże
błogosławieństwo na dalsze lata
godz. 13.00 śp. Stanisława DĘBOWSKA
godz. 14.00 Msza św. w języku migowym w dolnym kościele
godz. 16.00 Msza św. w Domu Kombatanta z nauką rekolekcyjną
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
godz. 18.30 śp. Krzysztof KWIATKOWSKI w 3 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK
26 lutego 2024 r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 7.00 śp. Mariusz IGNASZAK
godz. 15.00 śp. Jan PRZYSIECKI w 6 rocznicę śmierci; Zofia PRYSIECKA
godz. 18.00 śp. Tadeusz WITKOWSKI w 18 rocznicę śmierci; Józefa WITKOWSKA
godz. 20.00 śp. Andrzej WOJTCZAK

WTOREK
27 lutego 2024 r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 7.00 śp. Marek CIESIELSKI
godz. 15.00 śp. Alina DĄBROWSKA w 5 rocznicę śmierci
godz. 18.00 Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego
godz. 20.00 śp. Jan WOJTASZEK

ŚRODA
28 lutego 2024 r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 7.00 śp. Marek CIESIELSKI
godz. 9.30 śp. Maciej GRZYBOWSKI
godz. 11.00 śp. Ryszard NOWAK
godz. 15.00 śp. Zdzisław KRAWCZYK
godz. 18.00 śp. Marta FRYZIAK
godz. 20.00 śp. Andrzej WOJTCZAK

CZWARTEK
29 lutego 2023 r.
godz. 7.00 śp. Krystyna LESZKA
godz. 15.00 śp. Stanisława WAŁĘSIAK w 10 rocznicę śmierci; Stanisław WAŁĘSIAK w 5 rocznicę śmierci
godz. 18.00 śp. Teresa SICIAREK

I PIĄTEK
1 marca 2024 r.
godz. 7.00 śp. Barbara ŻUBEREK
godz. 15.00 śp. Irena GRZĘDA
godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych
godz. 18.00 śp. Helena i Kazimierz JANIAK

I SOBOTA
2 marca 2024 r.
godz. 7.00 śp. Ewa, Anna, Jan KRAKUS
godz. 15.00 śp. Janina i Paweł KRZYŻANOWSCY i zmarłych z rodziny KRZYŻANOWSKICH
godz. 18.00 śp. Czesław KOWALSKI w 4 rocznicę śmierci

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
3 marca 2024 r.
godz. 7.00 Intencja Żywego Różańca
godz. 8.30 śp. Antoni, Kazimiera, Jan, Antoni NADOLNI; Maria, Władysław, Stanisław, Władysław KAŁĄŻNI
godz. 10.00 śp. Władysław TUŁAZA w 4 rocznicę śmierci
godz. 11.30 ZA PARAFIAN
godz. 13.00 śp. Irena LIPKE w 3 rocznicę śmierci; Ireneusz LIPKE
godz. 17.30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
godz. 18.30 śp. Jerzy MARSZAŁ w 23 rocznicę śmierci; Jerzy, Marianna STRZELCZYK; Kazimierza, Józef WOŹNIAK